Trawowa

"Trawowa" to elegancki budynek wielorodzinny zlokalizowany przy ulicy Trawowej w dzielnicy fabryczna na osiedlu Muchobór Wielki we Wrocławiu.

W realizowanej inwestycji dostępnych będzie 17 mieszkań o zróżnicowanym metrażu - od 46 do 91 mkw. Pod budynkiem przewidziano wielostanowiskowy garaż wraz z komórkami lokatorskimi. Budynek zostanie wyposażony w windę.

Termin realizcji: rozpczęcie budowy III kw 2015; zakończenie budowy IV k 2016.

Bliźniacza

 „Bliźniacza” to kameralny i elegancki zespół mieszkaniowy zlokalizowanych w dzielnicy Fabryczna na osiedlu Muchobór Wielki we Wrocławiu.  Inwestycję charakteryzuje położenie w spokojnej i bezpiecznej okolicy oraz dogodna komunikacja z centrum miasta.

W ramach inwestycji dostępne będą 22 funkcjonalnalne i komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Pod budynkiem przewidziano wielostanowiskowy garaż wraz z wózkownią/rowerownią. W celu zapewnienia wygody przyszłym mieszkańcom inwestycja zostanie wyposażona w nowoczesne, cichobieżne windy. Mieszkania na parterze będą posiadały własne ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach przestronne balkony lub tarasy.

Termin realizacji: inwestycja zrealizowana.